Profesionální Wi-Fi pro hotely a restaurace

Po celou dobu používání našich produktů je vám k dispozici naše technická podpora v českém jazyce. Každý den od 09:00-17:00.

Každý den

Lifechat

Telefon

E-mail

Certifikovaní partneři

Nemáte svoji osvědčenou IT firmu, která by vám naše produkty nainstalovala? Nebojte se nás kontaktovat poskytneme vám spolehlivého certifikovaného partnera z vašeho okolí, který vám produkty nainstaluje a nastaví.Jaká nabízíme řešení?

Centrálně řízené softwarem


Bezplatný software EAP Controller uživatelům umožňuje snadno spravovat stovky přístupových bodů řady EAP na různých místech a řídit je z jediného ovladače. Díky schopnosti řídit, upravovat a vizualizovat celou síť z jakékoli Windows, nebo Linux stanice připojené do sítě, je centralizované řízení podnikové Wi-Fi sítě efektivnější a méně nákladné, než kdykoli předtím. SW kontroler je kompatibilní s těmito modely EAP.

Více o Controlleru:

https://www.tp-link.com/cz/products/details/cat-5699_EAP-Controller.html

Emulátor Controlleru:

https://www.tp-link.com/resources/simulator/AC500_local_webpage/index.html

Centrálně řízené hardwarovým kontrolerem


Centrální správa a řízení přístupových bodů Auranet CAP je zajišťována pomocí dedikovaných HW kontrolerů instalovaných společně s ostatními aktivními prvky v rozvaděči.
Kontrolery je možné zapojit redundantně pro zabezpečení plynulého provozu. Kontroler je dostupný ve dvou variantách, pro připojení 50 (AC50) nebo 500 AP (AC500). Není potřeba dokupovat žádné licence ani podporu.
S HW kontrolery jsou kompatibilní všechny modely CAP.

Více o hardwarovém kontroleru:

https://www.tp-link.com/cz/products/details/cat-5697_AC500.html