Profesionální Wi-Fi pro hotely a restaurace

Provozování restaurace je velice náročné a vyžaduje spoustu času, poslední co potřebujete jsou stížnosti hostů na slabou, nebo nefunkční Wi-Fi síť. My v TP-Linku si toho jsme vědomi a tak u našich produktů klademe důraz na funkční a spolehlivá řešení, díky kterým o nich „nebudete vědět“ a také nejsou finančně náročné na pořízení.

Silné pokrytí uvnitř
i na zahrádce

  • V rámci jedné Wi-Fi sítě můžete provozovat neomezený počet přístupových bodů, systém je škálovatelný a plně přizpůsobitelný Vašim potřebám.
  • V portfoliu jsou pro Vás připravena jak ekonomická řešení, tak taková, která splňují nejnovější standardy v oblasti bezdrátových technologií.
  • Pro použití ve venkovních prostorech jsou pak určeny modely odolné proti povětrnostním podmínkám i extrémním teplotám.

Wi-Fi propojení s Vaší prezentací na sociálních sítích

  • Ulehčete Vašim hostům přihlášení k vaší síti bez nutnosti ji nechat nezabezpečenou.
  • Do sítě postavené na prvcích TP-Link se host komfortně přihlašuje skrze Vámi upravené přihlašovací stránky pomocí svého facebookového účtu.
  • Můžete také Vaši Wi-Fi síť spárovat s Vaší facebookovou prezentací a každé přihlášení hosta Vám automaticky navýší statistiku návštěvnosti.

Dostatečné rychlá pro všechny hosty

Přístupové body (EAP225 a CAP1200) pro nejvíce exponovaná místa jsou vybavené nejmodernější technologií umožňující v reálném čase komunikovat s desítkami klientů najednou.

Cena řešení

S řešením TP-Link Vás nečekají žádné další náklady v podobě nákupu licencí, či poplatků za aktualizace systému. Systém je škálovatelný a pro další rozšíření sítě stačí dokoupit další přístupové body. Na všechna zařízení získáváte záruku 5 let, po kterou se můžete obracet na naši technickou podporu v českém jazyce.

Příklad nákladů na pořízení:

Instalace pro středně velkou restauraci s venkovní zahrádkou, do cca 100 hostů. Vhodné pro sociální sítě, prohlížení webu a jiné datově méně náročné aplikace.


  • 2x Vnitřní přístupový bod
  • 1x Venkovní přístupový bod
  • 1x Switch s napájením pro přístupové body

Cena bez instalace 2 980,- bez DPH

Počet potřebných typů zařízení je vždy individuální, stejně jako cena instalace, která se odvíjí od složitosti montáže.
Budeme velice rádi, pokud nám na sebe necháte kontakt, abychom Vám mohli poskytnout zvýhodněné podmínky.

KDE KOUPIT? CHCI ZVÝHODNĚNOU CENU